Актуальне

Масована атака на енергосистему України: які області постраждали найбільше

Масована атака на енергосистему України: які області постраждали найбільше

Фото: Перший Криворізький

Сьогодні, 22 березня, вранці росіяни цілеспрямовано здійснили комбіновану масовану атаку по українській енергетичній інфраструктурі. Сильніше постраждала Лівобережна Україна.

Про це у Telegram повідомляє Укренерго з посилання на інтерв’ю в ефірі «Радіо Свобода» голови НЕК «Укренерго» Володимира Кудрицького.

Читайте також: Окупанти завдали удар по ДніпроГЕС в Запоріжжі

На Лівобережжі найбільше постраждали Харківська, Сумська, Полтавська, Запорізька області.

На Правому березі – це Кіровоградська область. Певні обмеження енергопостачання, через відключення обладнання, були і зберігаються в Одеській, Вінницькій та Хмельницькій областях.

«Найтяжча ситуація в місті Харків, там ворог буквально намагався знищити всі основні енергетичні об’єкти, які живлять місто. І, якщо в Харківській області ситуація з енергопостачанням стабільна, то в самому Харкові ситуація надзвичайно складна», – розповів Володимир Кудрицький.
Крім напряму пошкодженого обладнання, тимчасові обмеження після масованих ракетних обстрілів Росії потрібні для того, щоб перевантажити неушкоджені елементи мережі та мати змогу максимально швидко заживити території, де наразі є проблеми.

«Поки спеціалісти «Укренерго» відновлюють підстанції і роботу деяких електростанцій, які були ушкоджені, є потреба деякий час працювати на зниженому навантаженні. Це важливо для цілісної роботи енергосистеми», – зазначив голова НЕК «Укренерго».


Посилання скопійовано в буфер обміну