Криворожанка, чиє житло пошкоджене внаслідок російської атаки, оголосила збір
![Криворожанка, чиє житло пошкоджене внаслідок російської атаки, оголосила збір Криворожанка, чиє житло пошкоджене внаслідок російської атаки, оголосила збір](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/214f451a/609799_9aeff200a259a94a190a33102c43e2c1d289501a7178f59fb51e60e0ed413a2c1710352309.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Діана Руденко, студентка Криворізького державного педагогічного університету, що мешкає у Металургійному районі, поруч з будинком, в який влучила ворожа ракета, відкрила банку на пошкоджене майно.
Дівчина розповіла про момент атаки:
«Ми з одногрупницею дивилися фільм, о 18:35 ми побачили, як вибігають коти з кімнати і летять уламки скла, а за вікнами видно великий гриб вогню, і ми одразу вибігли до коридора, я подзвонила мамі спитати, що робити. Ми зібрали документи і вибігли на вулицю подалі від будинку, бо боялися, що ще щось може летіти».У квартирі Діани пошкоджені вікна, балконні двері та кватирка у балконному блоці.
Раніше ми писали про те, що 20 мільйонів гривень з обласного бюджету виділили Кривому Рогу на допомогу постраждалим від російської атаки 12 березня.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".