Програма «Прихисток»: скільки криворіжців подали заяву на компенсацію у лютому
![Програма «Прихисток»: скільки криворіжців подали заяву на компенсацію у лютому Програма «Прихисток»: скільки криворіжців подали заяву на компенсацію у лютому](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/214f451a/609244_6fa250b2adaf899361c2a41d37ec5ab0a7b084dee77860e63dec8cc3ffab0b2f1709820887.jpg)
Фото: Криворізька міська рада
Про це йдеться на офіційному вебсвйті Криворізької міської ради.
За лютий заяву на компенсацію подали 1702 криворіжця. Оскільки заяви для отримання компенсації приймаються виключно з 1 по 5 число, а 2 та 3 березня припало на суботу та неділю, адміністратори Центру «Віза» («Центр Дії») чекали своїх замовників і у вихідні.
До речі, можливістю звернутися до Центру «Віза» («Центр Дії») у вихідні дні скористалися 290 власників житла.
Лідером з прийому заяв у рамках програми «Прихисток» у березні став Головний офіс Центру «Віза» («Центр Дії») на площі Молодіжній, 1. Зокрема до нього приїжджали власники житла і з віддалених районів міста.
Багато криворіжців користуються електронними сервісами – 593 заяви на компенсацію в цьому місяці було подано онлайн. До речі, повідомлення про розміщення у своєму житлі внутрішньо переміщених осіб у березні подали ще 87 криворіжців.
З квітня змінюється порядок прийому заяв на компенсацію витрат за програмою «Прихисток».
З 1 по 5 квітня заяви необхідно буде подавати до Управління праці та соціального захисту населення відповідного району за місцем розташування житла або онлайн на електронні адреси виконкомів районних у місті рад, відповідно до місця розташування житла, а саме:
- Тернівський район – [email protected];
- Покровський район – [email protected];
- Саксаганський район – [email protected];
- Довгинцівський район – [email protected];
- Металургійний район – [email protected];
- Центрально-Міський район – [email protected];
- Інгулецький район – [email protected].