15 дітей-сиріт з початку року усиновили на Дніпропетровщині
![15 дітей-сиріт з початку року усиновили на Дніпропетровщині 15 дітей-сиріт з початку року усиновили на Дніпропетровщині](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/214f451a/609243_66dff597b864364c6ab0543610a8215c002659d7dc6b0f5d5f0304010e78d7401709819697.jpg)
Фото: Pixabay
Про це повідомили представники обласної військової адміністрації.
«З початку 2024 року в області було прийнято в сім'ї 15 дітей. Серед них четверо немовлят, п'ятеро у віці від 1 до 2 років, а решта – старші», — відзначила Анна Козловська, заступник начальника відділу Служби у справах дітей Дніпропетровської обласної військової адміністрації.Зараз ще є чимало дівчат і хлопців, які продовжують чекати свої нові родини. Також є 190 кандидатів, які виявили бажання прийняти цих дітей в свої родини.
На усиновлення можуть подати заяву як одинокі особи, так і подружні пари, які досягли 21-річного віку. Щоб розпочати процес, потрібно подати відповідну заяву до Служби у справах дітей, надати необхідні документи, включаючи копію паспорта, довідки про доходи та несудимість, а також свідоцтво про шлюб і висновок про стан здоров'я.
Цей процес можна ініціювати як у формі особистого візиту, так і онлайн через портал «Дія».
Важливо також вказати вік дитини, яку бажають усиновити, і в разі позитивної відповіді на заяву, фахівці проведуть огляд житла та нададуть підтримку в процесі навчання. Ці кроки спрямовані на створення комфортних умов для дітей і їхніх нових сімей, сприяючи розвитку позитивного соціального середовища в області.
Минулого року на Дніпропетровщині усиновили 73 дітей.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".