У Кривому Розі допомогли дитині, яка залишилась без батьківської опіки
![У Кривому Розі допомогли дитині, яка залишилась без батьківської опіки У Кривому Розі допомогли дитині, яка залишилась без батьківської опіки](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/5648758c/608637_9761ee5e768befea0cd64fb224a19cb4a764f208263e676b13e227a25c73d8ab1709146696.jpg)
Фото: Районна служба у справах дітей
Про це повідомляє Служба у справах дітей виконкому Центрально-Міської районної у місті ради у Фейсбук.
Служба у справах дітей отримала повідомлення від лікарні, в якій лікують дитину без батьківського піклування. Працівники служби негайно прийняли усі заходи щодо подальшого влаштування дівчинки до Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1».
Станом на 26 лютого у двох центрах Кривого Рогу перебуває 57 дітей.
Зазначається, що відповідно до статті 25 Закону України "Про охорону дитинства", діти, які залишилися без батьківського піклування, мають право на особливий захист і допомогу з боку держави.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".