Родина, друзі та віра в перемогу: що допомагає криворіжцям триматись
![Родина, друзі та віра в перемогу: що допомагає криворіжцям триматись Родина, друзі та віра в перемогу: що допомагає криворіжцям триматись](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/5648758c/608311_19b47ea51d98f35a2b9b280c5f22ede0e84f7df01953d3e80e906aa4e28c2d1b1708709784.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Щоб продовжувати боротись, допомагати ЗСУ, а також не забувати підтримувати власне ментальне здоров’я криворіжці заручаються підтримкою.
Редакція «Першого Криворізького» вирішила дізнатися у містян, хто або що їх підтримує протягом двох років війни.
Більшість криворіжців відповіли, що в основному їх підтримує родина, особливо діти:
«Моя дитина, заради якої я повинна жити і працювати, і посміхатись», – відповіла мешканка.Окрім рідних, громадяни також заручаються підтримкою і своїх друзів:
«Україна, українці, мої любі друзі, які продовжують боротися, продовжують збирати гроші на ЗСУ, які донатять кожного дня, поширюють збори і сила яких не вгасає, вони не втомлюються. Одинь день хтось втомився, наступного дня інші його підтримали і от ми знову разом. Тому Україна, українці, наше спільне майбутнє», – зазначили криворожанка.Містяни також згадують й про волонтерів, віру в перемогу, український народ та Україну:
«Мене підтримують дуже мої знайомі волонтери. Вони дають наснагу жити і бачити, що щось змінюється навіть у нашому місті. Також мене підтримує сам український народ тим, що він дуже гарно донатить і допомагає військовим. І мене дуже підтримує родина, яка дуже заточена на перемогу нашої країни», – розповіла дівчина.Читайте також: Криворожанка оголосила збір на авто для військових
Деякі згадують і про спорт, історію, культуру та суспільство, яке об’єдналось задля того, щоб захистити державу.
Проте нерідко зустрічаються й ті, хто знаходить розраду у самому собі та розраховує тільки на себе.
«Я підтримую себе сам. Цей період, два роки, він був досить насичений в плані емоційному і він був такими хвилями. Я думаю у всіх так. Спочатку було таке піднесення, що все буде добре, але зараз дуже багато є питань і взагалі такий настрій не дуже оптимістичний. Але у нас немає іншого вибору. Підтримуємо, тримаємось і віримо у краще майбутнє, віримо в ЗСУ», – відповів криворіжець.Редакція «Першого Криворізького» дякує усім, хто боронить рідну землю та захищає від російських окупантів, хто донатить та підтримує військових у тилу.
Вічна пам’ять та низький уклін тим, хто поклав життя за нашу волю та свободу.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"