ЦНАПи Дніпропетровщини отримали п’ять мобільних валіз
![ЦНАПи Дніпропетровщини отримали п’ять мобільних валіз ЦНАПи Дніпропетровщини отримали п’ять мобільних валіз](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/5648758c/608205_579409ae405c5a1d34a7be45d3c1059a2f21435c236e99a67a216d2c1be5cacb1708627768.jpg)
Фото: Дніпропетровська ОВА
Про це повідомляєтся на офіційному вебсайті Дніпропетровської обласної військової адміністрації.
Нові валізи – від проєкту USAID. Їх отримали Синельниківська, Томаківська, Широківська, Божедарівська та Царичанська громади.
Мобільні кейси укомплектовані, зокрема, ноутбуком-трансформером та портативним принтером. Є й ручний сканер, зчитувач ID-карток та павербанк. А ще відеокамера і роутер. Обладнання дає змогу адміністраторам надавати людям на дому великий перелік сервісів.
Минулого року Дніпропетровщина завершила формувати єдину мережу ЦНАП. Нині в області працює 235 точок доступу до адміністративних послуг.
Заступник начальника Дніпропетровської ОВА Іван Начовний зазначив:
«Мобільні місця адміністраторів є в усіх районах області. Це зручно для людей, яким важко дістатися ЦНАПу. Вони можуть викликати додому фахівця і отримати необхідну послугу. Тому ми працюємо над тим, аби обладнання ставало більше. Вдячні партнерам за допомогу».Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького".