На Дніпропетровщині понад 300 людей отримали ваучери на навчання
![На Дніпропетровщині понад 300 людей отримали ваучери на навчання На Дніпропетровщині понад 300 людей отримали ваучери на навчання](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/5648758c/608084_6e5a66de6b8a90285c0cd7ab80a178757ec2aaae892473aca9ae82fabde77d891708525335.jpg)
Фото: Pixabay
Про це повідомляється на офіційній сторінці facebook Дніпропетровської обласної служби зайнятості.
Мешканці області отримали ваучери:
- на підвищення кваліфікації за професіями: електрогазозварник, кухар, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів;
- на підвищення кваліфікації за спеціальностями: медсестринство (молодший спеціаліст), технології медичної діагностики та лікування (молодший спеціаліст), психологія (магістр), фармація, промислова фармація, (молодший спеціаліст);
- на перепідготовку за робітничими професіями: кухар, кравець, швачка, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, верстатник широкого профілю, водій навантажувача, охоронник, кондитер, продавець продовольчих товарів та інші;
- для проходження спеціалізації за спеціальністю: медицина (спеціаліст, магістр), медсестринство (молодший спеціаліст), медична психологія (спеціаліст).
Для отримання ваучера заявку можна подати онлайн, або особисто звернутися у найближчий центр зайнятості.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"