Криворіжці можуть долучитися до обговорення планів щодо управління відходами підприємств
![Криворіжці можуть долучитися до обговорення планів щодо управління відходами підприємств Криворіжці можуть долучитися до обговорення планів щодо управління відходами підприємств](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/5648758c/607993_a9585811e2e2c5b84cb0a06bf00d455431f8bdff81fa5f00993bad7e35574b561708439058.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Це планування має уніфікувати правила для всіх підприємств. Вони будуть обов’язковими для таких підприємств:
- які утворюють небезпечні відходи;
- які утворюють відходи, що не є небезпечними, обсягом понад 50 тонн.
Підприємства розроблятимуть свої плани на 5 років. У них обов’язково зазначатимуть такі дані:
- характеристика підприємства, як суб’єкта господарювання;
- аналіз поточного стану системи управління відходами;
- планування системи управління відходами;
- моніторинг виконання передбачених заходів.
«Лише якісне планування на всіх рівнях – від державного до кожного окремого підприємства – дозволить Україні змінити ситуацію у сфері управління відходами та поступово наближати наші цільові показники щодо роздільного збору відходів, їх переробки та зменшення захоронення до європейських стандартів.
Єдині правила допоможуть поліпшити керованість та прозорість процесів, що в кінцевому результаті зменшить негативний вплив відходів на довкілля та здоров’я людей», — пишуть на офіційному сайті Міндовкілля.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/5648758c/607992_a9585811e2e2c5b84cb0a06bf00d4554590253_4d494596f8b750e4aba134df330a44401708438570.jpg)
Зазначимо, що ознайомитися з проєктом документа можна тут. Зауваження та пропозиції до проєкту наказу приймаються протягом місяця з дня його оприлюднення на офіційному вебсайті Міндовкілля на пошту та електронну адресу: [email protected].