У Кривому Розі вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні
![У Кривому Розі вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні У Кривому Розі вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/5648758c/607935_f6e2db73ade4627426f68398e01b351ce0853f7d2b1a91f19c496362ac63ebea1708416161.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це повідомляє журналіст «Першого Криворізького» з місця події.
Приблизно 40 людей прийшли, щоб покласти квіти на алеї Небесної Сотні, що знаходиться у сквері на проспекті Миру біля Металургійної райради.
Нагадаємо, що 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні, створений для вшанування пам'яті тих людей, які загинули під час мирного народного протесту.
Почалося все ще в листопаді 2013 року, коли тодішній президент України Віктор Янукович попри обіцянки відмовився дотримуватися Угоди про Асоціацію з Євросоюзом.
З вечора 21 листопада на Майдані Незалежності почали збиратися люди на мирний протест. Проте влада лише стягувала до столиці спецпідрозділ "Беркут" і не зважала на бажання мітингарів. Вночі проти 30 листопада Янукович вдався до силового розгону нібито для того, щоб встановити на площі новорічну ялинку.
20 лютого – День початку російської агресії проти України. Саме цього дня 2014 року розпочалася російська агресія проти України, яка триває і досі.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"