Журналістку «Першого Криворізького» не пустили на засідання комісії з питань перейменування
![Журналістку «Першого Криворізького» не пустили на засідання комісії з питань перейменування Журналістку «Першого Криворізького» не пустили на засідання комісії з питань перейменування](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/5648758c/607709_4732a0bdafaf51e609dcefebdaabc53241ccbf79face7e9d3d219b00cd68d2651708096879.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це повідомляє журналістка «Першого Криворізького»
На запитання журналістки, чи можна бути присутнім на засіданні, охоронці виконавчого комітету Криворізької міської ради відповіли, що їм наказали нікого не впускати з журналістів.
Раніше голова комісії Сергій Мілютін повідомляв представниці Інституту масової інформації, що вважає, що громадськість має знати, що відбувається на комісії. І на її запитання, чи є засідання комісії закритими, чи відкритими, відповів: «Так, засідання відкриті».
Також у коментарі ІМІ начальниці Управління преси та внутрішньої політики Криворізької міськради Ірина Герасименко повідомляла, що закриті лише сесії міської ради, а не комісія з обговорення перейменувань топонімів.
Представники редакції «Першого Криворізького» телефонували Ірині Герасименко, проте, вона не взяла слухавку. На що заступник міського голови Сергій Мілютін відповів: «Я відповідальний лише за організаційні питання» .
Такі засідання, закриті від громадськості, відбуваються не вперше.