Журналістку «Першого Криворізького» не пустили на засідання комісії з питань перейменування

Журналістку «Першого Криворізького» не пустили на засідання комісії з питань перейменування

Фото: Перший Криворізький

Сьогодні, 16 лютого, виконавчий комітет Криворізької міської ради провів закрите від громадськості засідання комісії щодо перейменування вулиць, на яке не пустили журналістку онлайн-медіа «Перший Криворізький»

Про це повідомляє журналістка «Першого Криворізького»

На запитання журналістки, чи можна бути присутнім на засіданні, охоронці виконавчого комітету Криворізької міської ради відповіли, що їм наказали нікого не впускати з журналістів.

Раніше голова комісії Сергій Мілютін повідомляв представниці Інституту масової інформації, що вважає, що громадськість має знати, що відбувається на комісії. І на її запитання, чи є засідання комісії закритими, чи відкритими, відповів: «Так, засідання відкриті».

Також у коментарі ІМІ начальниці Управління преси та внутрішньої політики Криворізької міськради Ірина Герасименко повідомляла, що закриті лише сесії міської ради, а не комісія з обговорення перейменувань топонімів.

Представники редакції «Першого Криворізького» телефонували Ірині Герасименко, проте, вона не взяла слухавку. На що заступник міського голови Сергій Мілютін відповів: «Я відповідальний лише за організаційні питання» .

Такі засідання, закриті від громадськості, відбуваються не вперше.

Посилання скопійовано в буфер обміну