Третю штурмову бригаду терміново передислокували в район Авдіївки
![Третю штурмову бригаду терміново передислокували в район Авдіївки Третю штурмову бригаду терміново передислокували в район Авдіївки](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/5648758c/607558_1c3fc9a3abcd18903a65f9efae6eeb03e823bf90d284cca14b5f7def5be354a11707988267.jpg)
Фото: 3 ОШБр
Про це повідомляє 3-тя окрема штурмова бригада у Telegram
Окремі батальйони 3-ої окремої штурмової бригади провели наступ у райони Авдіївки, які захоплені 7 ворожими бригадами.
«Наші бійці демонструють безпрецедентний героїзм. Ми змушені воювати на 360 градусів проти нових, і нових бригад, які заводить противник», — заявляє командир 3-ї ОШБр Андрій Білецький.
За період перебування на Авдіївському напрямку українські захисники завдали критичного ураження двом бригадам армії РФ. Про точні втрати повідомлять після підтвердження необхідних даних.
В той же час ситуація в Авдіївці залишається небезпечною і нестабільною. Ворог продовжує проводити ротацію свого війська, направляючи до міста нові сили та засоби.