Турнір для ветеранів, які отримали поранення: у Дніпрі відбулась національна першість «Сильні України»
![Турнір для ветеранів, які отримали поранення: у Дніпрі відбулась національна першість «Сильні України» Турнір для ветеранів, які отримали поранення: у Дніпрі відбулась національна першість «Сильні України»](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/5648758c/607289_f270fc729e9f93f8e6d49887618ebf3bc605b4445a1e1f7da84c0a6629d7704c1707737643.jpg)
Фото: Дніпропетровська ОВА
Про це повідомили в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
Окрім Дніпра, змагання «Сильні України» відбудуться в Одесі, Тернополі, Хмельницькому, Кропивницькому та інших містах держави.
Ветерани виступали у чотирьох дисциплінах: жим лежачи, аеробайк, веслування на тренажері, ривок гирі. Також були показові виступи від стронгменів.
«Розпочали новий сезон змагань серед нескорених. Учасники з різних областей. Дійсно найсильніші. Своїм духом. Жагою до життя. Мужністю взяти верх над будь-якими обставинами. Прийняти себе і рухатися далі. Деякі з них лише вчаться впевнено ходити на протезах, та вже наважилися виступати», — відзначив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Президент Федерації стронгмену України Сергій Конюшок розповів: «У 2023-му ми започаткували традицію комплексних змагань для ветеранів «Сильні України». Охопили п’ять регіонів, залучили півтори тисячі учасників. Цьогоріч продовжимо такі турніри. Розпочали з Дніпра. Бійці гуртуються. Кожен на повну силу змагається за нагороди. Але головний ефект – комунікація з побратимами».
Почесний президент ФСУ Василь Вірастюк сказав, що змагання проводяться за рахунок партнерів, благодійників, його колег-депутатів. Головне – є результат.
Один з хлопців написав, що після участі став добрішим до людей. Спортивна реабілітація допомагає долати посттравматичний синдром. А також на 2024 рік вже розробили план спортивних заходів.
![Президент ФСУ Василь Вірастюк Президент ФСУ Василь Вірастюк](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/5648758c/607286_f270fc729e9f93f8e6d49887618ebf3b589605_155e3aceb1df6d6cdda92a05be9f7f9e1707737737.jpg)
Сергій дістав поранення під час виконання бойового завдання – наїхав на протитанкову міну.Пройшов лікування й довготривале відновлення. Нині вирішив спробувати себе у жимі лежачі.
![учасник турніру учасник турніру](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/5648758c/607287_f270fc729e9f93f8e6d49887618ebf3b589606_155e3aceb1df6d6cdda92a05be9f7f9e1707737737.jpg)
«Коли вперше потрапив на тренування, то побачив, що хлопці займаються. Мене це змотивувало. Я вирішив, що також зможу. Зараз хочу якнайшвидше відновитися», – розповів учасник змагань Олександр.
![учасник турніру учасник турніру](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/5648758c/607288_f270fc729e9f93f8e6d49887618ebf3b589607_b4b53731fd1d410c2106388e1ebbbf2e1707737895.jpg)