На Дніпропетровщині відкрили другий етап «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч»
![На Дніпропетровщині відкрили другий етап «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч» На Дніпропетровщині відкрили другий етап «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч»](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/5648758c/606896_0ab06a4288eedd865c0b0a69890fa1dacbe63bd2b7459b700fe3b524ee81547b1707292175.jpg)
Фото: Дніпропетровська ОВА
Про це повідомляється на офіційному вебсайті Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
Другий етап урочисто запустили у Кам'янському, де учасники приєдналися до телемосту з представниками інших областей.
Під час церемонії відкриття у Кам'янському хлопці та дівчата взяли участь у телемості, спілкуючись з представниками Київської, Одеської і Львівської областей. Ведучим онлайн-спілкування став Юрій Горбунов.
Також до учасників звернулися видатні спортсмени, зокрема боксер Олександр Усик, стрибунка Ярослава Магучіх та футбольний тренер Андрій Шевченко.
Кожен регіон мав своє завдання – популяризувати конкретний вид спорту. У Дніпропетровщині це було спортивне орієнтування.
«Головне у ньому – це карта та компас. А ще – фізична витривалість, – розповів голова обласної федерації спортивного орієнтування Валерій Заєрко. – У нашій області цей вид спорту – на високому рівні. Маємо чемпіонів світу та Європи. Цьогоріч до складу збірної від регіону увійшли 20 людей».У другому етапі всеукраїнської першості школи будуть змагатися в громадах. Найкращі з них перейдуть на районний рівень, а потім – на обласний. Завершальний етап – національний фінал.
![телемост з ведучим Юрієм Горбуновим телемост з ведучим Юрієм Горбуновим](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/5648758c/606895_8c79c15e13c58b2dce77111e5705deb044876408c933329b0a2760704e09c3301707291690.jpg)