На Дніпропетровщині 6 рибаків дрейфували на кризі посеред річки
![На Дніпропетровщині 6 рибаків дрейфували на кризі посеред річки На Дніпропетровщині 6 рибаків дрейфували на кризі посеред річки](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/5648758c/606743_a3b43b0f4f37ebd85acf7f0e301df6523d23cae729f87416511592ac3ebac9f21707115706.jpg)
Фото: ДСНС Криворізького району
Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Дніпропетровській області.
Свідки та учасники інциденту викликали на допомогу рятувальників. Прибувши на місце події, рятувальники зазначили, що три рибалки вже вдалося врятувати, виходячи з небезпеки самостійно. Однак ще троє осіб залишалися на відстані приблизно 1 км від берега.
Використовуючи гумовий човен та спеціальну рятувальну мотузку, екіпаж рятувальників врятував та доставив до берега двох рибалок. Третього вдалося витягти на човні завдяки допомозі місцевих мешканців.
Ніхто з учасників інциденту не постраждав. Швидка та професійна реакція рятувальників допомогла уникнути травм та загрози для життя.