У Криворізькому районі потонув чоловік
![У Криворізькому районі потонув чоловік У Криворізькому районі потонув чоловік](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/5648758c/606742_2b8a26334264a571217140713a51f5b8ea3625d895d27a4b0f8ed24c791ac87b1707114629.jpg)
Фото: ДСНС Криворізького району
Про це повдомляє головне управління ДСНС Дніпропетровської області.
Місцеві мешканці повідомили службу порятунку за номером "101" про те, що біля мосту в селі Кудашівка, що входить до Лозуватської сільської територіальної громади Криворізького району, тонув чоловік у річці Інгулець.
На місці події рятувальники встановили, що місцевий мешканець на гумовому човні врятував чоловіка, який займався риболовлею на річці та втратив свідомість у водоймі. Гумовий човен з двома чоловіками витягнули на берег за допомогою рятувальних мотузок та човна.
42-річний чоловік 1981 року, був без свідомості. Рятувальники передали його працівникам екстреної медичної допомоги для надання невідкладної допомоги, але медичний персонал констатував смерть потопельника.