Збій у «Дії»: застосунок досі працює з перебоями
![Збій у «Дії»: застосунок досі працює з перебоями Збій у «Дії»: застосунок досі працює з перебоями](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/5648758c/606735_161512cc03a4081f19ad8016645a7ae33ef57c62bd5ee049e6e69bd7722cd9551707042501.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це пресслужба сервісу державних послуг "Дія" повідомила в Телеграмі.
"Скільки бажаючих проголосувати за свого кандидата-фаворита Нацвідбору! Дії треба трошки часу, щоб оговтатись від такої кількості відвідувачів", – зазначили в компанії.
У разі, якщо розділ "Опитування" не відкривається, користувачам рекомендують спробувати проголосувати через декілька хвилин.
Станом на 12:30 застосунок "Дія" частково відновив роботу, проте, користувачі досі скаржаться, що в "Дії" знову відображається повідомлення: "На жаль, сталася помилка".
Напередодні через збій у "Дії" голосування за переможця нацвідбору продовжили на весь день 4 лютого. Повтор фінального концерту національного відбору на Євробачення розпочнеться о 15:15, після чого у прямому ефірі оголосять результати.