на Дніпропетровщині ввели в обіг марку до 30-річчя «Укрпошти»

на Дніпропетровщині ввели в обіг марку до 30-річчя «Укрпошти»

Фото: Дніпропетровська ОВА

На Дніпропетровщині ввели в обіг нову марку від Укрпошти. Випуск присвячений 30-річчю самої компанії.

Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

Нова марка – третя із серії про героїчні професії. До цього випуски присвячували працівникам критичної інфраструктури та залізничникам. Тепер – пересувним поштовим бригадам. Таких в області понад 100. Вони працюють у найвіддаленіших куточках.

Кожна мобільна група поспішає до людей попри повітряні тривоги та обстріли. Разом з оборонцями бували й на неспокійних територіях Херсонщини.

«На працівниках «Укрпошти» важлива місія. Вони зберігають зв'язок між людьми. Цінність цього ми неабияк відчули під час великої війни. Вони роблять все, аби вчасно доходили листи. Щоб українці могли обмінюватися посилками всередині країни та по світу. А ще – отримували виплати», – зазначив перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов.

Спецпогашення провели у музеї.

«Ми працювали і працюємо для людей. Надто під час повномасштабного вторгнення. За підтримки країн ЄС втілили проєкт з обміну ламп розжарювання на енергоощадні. Тим самим підтримали енергосистему нашої держави. Організували виплату допомоги на вокзалі. Для зручності людей, які приїжджають евакуаційними потягами», – сказав операційний директор Східного регіону АТ «Укрпошта» Антон Ізотов.

Дніпропетровщина отримала 6 тисяч блоків. Загальний тираж по Україні – 200 тисяч примірників. Випустили конверт першого дня і художню листівку. Відсьогодні марку можна придбати в усіх відділеннях Укрпошти або онлайн.Посилання скопійовано в буфер обміну