У Саксаганському районі Кривого Рогу замінюють опалювальні труби
![У Саксаганському районі Кривого Рогу замінюють опалювальні труби У Саксаганському районі Кривого Рогу замінюють опалювальні труби](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/cf412436/606423_6cd308300535195b32bce06db29de0cf22bcd9691c6bf4d37fdbefb28f9c83911706695142.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це повідомляє журналістка «Першого Криворізького», яка поспілкувалася з фахівцями Теплоцентралі, які виконують роботи.
За словами журналістки у суботу, 27 січня, стався порив опалювальної труби.
Працівники Теплоцентралі повідомили, що роботи планують завершити за один-два дні. На час ремонту опалення відсутнє у трьох прилеглих будинках: 16, 27, 28.
Нагадаємо, що раніше ми писали, що в низці будинків по вулиці Генерала Радієвського, та по іншим вулицям Кривого Рогу, також не буде опалення у зв’язку з ремонтними роботами та аварійними ситуаціями.