Криворізькі учні отримали нагороди у конкурсі від Нацбанку «ШахрайГудбай»
![Криворізькі учні отримали нагороди у конкурсі від Нацбанку «ШахрайГудбай» Криворізькі учні отримали нагороди у конкурсі від Нацбанку «ШахрайГудбай»](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/cf412436/606232_8eae25844045529ff44ca81a72fa7e049ae12a3f1e04e96602cb3729e95ae4151706525099.jpg)
Фото: Криворізький ліцей №71
Про це повідомляє Криворізький ліцей №71 на своїй сторінці у Facebook.
Учасники Клубу фінансової грамотності Криворізького ліцею №71 здивували журі своїм творчим підходом та високим рівнем ефективності у боротьбі з фінансовими шахраями. За що відзначені сертифікатами та подарунками.
«Наша команда не лише проявила високий рівень творчості, але й вразила журі своїм підходом до боротьби з фінансовими шахраями. Ми відзначені за високу ефективність та креативність у вирішенні завдань, пов'язаних з боротьбою проти фінансових шахраїв. Наш успіх - це результат великої праці, спільної командної узгодженості та вміння чути один одного», — йдеться на сторінці ліцею.
Нагадаємо, що минулого тижня в Кам'янському пройшов Кубок з плавання «Swim Sharks Junior– 2024». Кривий Ріг представляли наймолодші вихованці дитячо-юнацької спортивної школи № 2, які завоювали 7 призових медалей.