13 жителів Дніпропетровщини отримають мікрогранти на створення бізнесу
![13 жителів Дніпропетровщини отримають мікрогранти на створення бізнесу 13 жителів Дніпропетровщини отримають мікрогранти на створення бізнесу](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/cf412436/605881_b8189212e6c43dd3e9ce81b767885374f5fc5007ee0d4d4ba2c9681859515ff21706081543.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Отримавши ці кошти, підприємці Кривого Рогу відкриють нову школу іноземних мов та оновлять пекарню. Тут також будуть надаватися поліграфічні послуги та послуги з перевезення вантажів.
У Дніпрі підприємці надаватимуть клінінгові послуги та розвиватимуть салон краси. У місті також зросте виробництво виробів з натуральної шкіри, відкриється точка продажу очищеної води, центр косметології, кабінет лазерної епіляції та кав’ярня.
У селищі Новомиколаївка Дніпровського району розширить свою діяльність підприємство з переробки насіння соняшнику.
Загалом, з початку 2023 року уряд виділив майже 113 мільйонів гривень для 486 переможців, з яких 44 - внутрішньо переміщені українці. Їх бізнес-плани передбачають створення 1039 робочих місць.