У Кривому Розі семеро дітей, позбавлених батьківського піклування, знайшли нові родини
![У Кривому Розі семеро дітей, позбавлених батьківського піклування, знайшли нові родини У Кривому Розі семеро дітей, позбавлених батьківського піклування, знайшли нові родини](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/cf412436/605758_bdf672bb938339ab69abd1d74fec8d24256647342c776385a72516eedcb11e4c1705991314.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це йдеться на сторінці Виконкому Покровської районної в місті ради.
Діти перебували в комунальному закладі «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1». Їх передали до прийомних сімей, дитячого будинку сімейного типу, які функціонують на території Інгулецького та Довгинцівського районів.
Якщо криворіжці бажають взяти на виховання дитину-сироту, просимо звертатися до служби у справах дітей виконкому Покровської районної в місті ради за адресою: місто Кривий Ріг, вулиця Шурупова, будинок 2, кабінет 303.