Уряд змінив порядок бронювання працівників оборонних підприємств

Уряд змінив порядок бронювання працівників оборонних підприємств

Фото: Перший Криворізький

Кабінет Міністрів України 16 січня вніс зміни до порядку бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств оборонно-промислового комплексу.

Про це повідомила пресслужба Уряду.

Зазначається, що Уряд вніс зміни до Постанови №76 від 27 січня 2023 року, якою регулюються питання бронювання військовозобов’язаних під час дії воєнного стану, щодо бронювання працівників підприємств оборонно-промислового комплексу.

Згідно з ухваленим рішенням, військовозобов’язані працівники підприємств, установ та організацій, визначених Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості критично важливими у сфері оборонно-промислового комплексу, бронюються:

  • незалежно від військового звання, віку та військово-облікової спеціальності;
  • без обмежень щодо кількості військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню.
Заступник міністра економіки України Ігор Фоменко зазначив, що відтепер підприємства оборонно-промислового комплексу зможуть бронювати своїх військовозобов’язаних працівників без обмежень за кількістю та без врахування рівня дефіцитності їхньої військової спеціальності.

«Це дозволить посилити потенціал оборонно-промислового комплексу та забезпечити оборонним підприємствам можливість стабільно працювати й нарощувати обсяги виробництва. Це рішення - спільна позиція Міноборони, Мінстратегпрому та Мінекономіки. Наше першочергове завдання - забезпечити наших захисників і захисниць всім необхідним для здобуття перемоги», — зауважив він.

Читайте також: Законопроєкт про мобілізацію повертають на доопрацювання

Посилання скопійовано в буфер обміну