У Кривому Розі нагородили гірничорятувальників
![У Кривому Розі нагородили гірничорятувальників У Кривому Розі нагородили гірничорятувальників](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/cf412436/605492_560969b7c96b310f7e57cf85615797b29d397cf810c53417ab1add7d4a04a7e81705660325.jpg)
Фото: Криворізька РВА
Про це йдеться у Telegram-каналі Криворізької районної військової адміністрації.
Також передали хлопцям і дівчатам бронежилети.
“У такий складний і надзвичайно небезпечний час не лише мирні мешканці потребують захисту, але й ті, хто щодня береже та рятує життя українців і українок”, — написав начальник Криворізької РВА Євген Ситниченко.
До структури Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України входять: орган управління у місті Кривий Ріг, 14 оперативних гірничо-рятувальних взводів, взвод профілактично-виробничої діяльності, взвод повітряно-депресійних зйомок, газоаналітична лабораторія, механічна майстерня та навчальний воєнізований гірничорятувальний взвод.