Поліція охорони Кривого Рогу затримала двох хуліганів
![Поліція охорони Кривого Рогу затримала двох хуліганів Поліція охорони Кривого Рогу затримала двох хуліганів](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/cf412436/605398_a170cf4c72eedf76d4d5a288b21b6d9aec5f758d67f33f71b84cbf371c68af931705569568.jpg)
Фото: Поліція охорони
Про це йдеться на сторінці Криворізького міського відділу Управління поліції охорони у соцмережі.
Правоохоронці отримали повідомлення сигнал "Тривога" з об'єкту, що охороняється — кафе.
За лічені хвилини наряд поліції охорони прибув на об’єкт, де виявили чоловіків, які у стані алкогольного сп’яніння пошкодили вхідні двері, тим самим проникли до вищевказаного приміщення.
Хуліганів затримали та передали слідчим для подальшого розгляду справи.
Також днями у Кривому Розі поліцейські охорони виявили чоловіка, який розпивав спиртні напої у громадському місці та знайшли у нього заборонені речовини.