Криворожанка поскаржилась на російську музику у місцевому закладі
![Криворожанка поскаржилась на російську музику у місцевому закладі Криворожанка поскаржилась на російську музику у місцевому закладі](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/cf412436/605096_24316ead819144d01c36f512bf09ecf796ffc6e5b537adefb18dd068ce1b6da51705081135.jpg)
Фото: Canva
Про це редакції «Першого Криворізького”» повідомила відвідувачка закладу.
«Я сиділа в ньому з другом, за сусіднім столиком святкували день народження. Ближче до 19:00, дівчатка, котрі святкували, вирішили замовити караоке. Першою піснею була Йолка — Прованс. Я зробила зауваження персоналу, оскільки це не є правильно та нормально під час війни слухати такі пісні в закладах. На жаль, це не перший випадок в цьому закладі. Звісно, вони відреагували на зауваження і одразу увімкнули іншу пісню Христини Соловій — Тримай. Одна з дівчат персоналу підійшла і вибачилася за всю ситуацію, що сталася», — написала дівчина.
Проте, це не перший випадок, коли у Lama Room відбувається порушення мовного закону.
Схожа історія з відвідувачкою трапилась влітку 2022 року. Персонал тоді також відреагував на зауваження, але довелося пояснювати, чому російська музика не має звучати у громадських місцях.
19 червня Верховна Рада прийняла Закон № 7273-д, яким заборонила російську музику в українських медіа та громадському просторі.