Дерево впало на автівку: у Кривому Розі керуюча компанія компенсує криворіжцю збитки

Дерево впало на автівку: у Кривому Розі керуюча компанія компенсує криворіжцю збитки

Фото: Перший Криворізький (ілюстрація)

У Кривому Розі керуюча компанія «Сітісервіс-КР» компенсує збитки криворіжцю, на автівку якого впало дерево.

Про це йдеться у рішенні Дзержинського суду Кривого Рогу.

Читайте також: Криворіжець відсудив у «Житлосервіс-КР» більше 190 тисяч гривень через затоплення квартири

Надвечір 18 вересня 2022 року на автомобіль, який стояв у дворі будинку, впало дерево. В результаті пошкодило кришу автомобіля Chevrolet Equinox.

Чоловік одразу викликав на місце події поліцію. В протоколі огляду місця події вказали, що пошкоджений автомобіль знаходився на прибудинковій території будинку по вулиці Соборності.

Експертиза встановила, що збиток від падіння дерева становить 29 110,12 гривень.

Протягом жовтня та листопада неодноразово направлялись адвокатські запити до керуючої компанії «Сітісервіс-КР» та виконкому Криворізької міської Ради.

Одним листом керуюча компанія повідомила, що їй не відомо хто балансоутримувач дерева, а згідно іншої – що саме він є управителем будинку та прибудинкової території за вказаною адресою з 27 грудня 2013 року. Проте копії даного договору та акту прийому-передачі території «Сітісервіс-КР» не надав.

Разом із тим, на адвокатський запит Департамент розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради надав відповідь, що дане дерево на їх балансі не значиться.

Через те, що не вдалося з’ясувати на чиєму балансі знаходиться дерево, чоловік подав до суду на «Сітісервіс-КР» та ДРІМ одночасно.

Представник «Сітісервіс-КР» заперечував проти позову. Зазначив, що компанії передали в управління будинок. Жодних інших об`єктів (дерева, кущі, чагарники) не передавали.

При цьому представник ДРІМ зазначив, що по акту було передано 96 зелених насаджень. Але доказів того, що серед цих 96 дерев було дерево, яке впало на автомобіль, не надано.

Повідомив, що керуючій компанії передавалися в управління разом із житловим будинком і об`єкти благоустрою, що розташовані на прибудинкових територіях.

Суд вивчив всі матеріали справи. Постановив стягнути з керуючої компанії «Сітісервіс-КР» на користь криворіжця:
  • 29 110,12 гривень понесених збитків;
  • 13 992,40 гривень судових витрат.


Посилання скопійовано в буфер обміну