Захиснику з Кривого Рогу Максиму Ярмолюку просять присвоїти звання Героя України посмертно
![Захиснику з Кривого Рогу Максиму Ярмолюку просять присвоїти звання Героя України посмертно Захиснику з Кривого Рогу Максиму Ярмолюку просять присвоїти звання Героя України посмертно](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/cf412436/605021_cafaba997e25b9324ff4b7332173db48dc542c04ae72ccb476976f10ccf849681705000327.jpg)
Фото: Патрульна поліція Борисполя
Про це йдеться на сервісі електронних петицій представництва Президента України.
З початком повномасштабного вторгнення російських військ Максим став на захист міста у складі екіпажів поліції. 6 травня 2023 року старшого лейтенанта Максима Ярмолюка відкомандирували до виконання службових завдань аеророзвідки у складі зведеного загону патрульної поліції захищати Україну від окупантів.
16 серпня 2023 року при виконанні бойових завдань в селі Мала Токмачка, Пологівського району, Запорізької області Максим загинув.
“Без батька залишився 9-річний син, названий на честь батька, без сина залишилась я, мати бійця.
Він був опорою і підтримкою своїх рідних, з гідністю і честю виконував свої обов’язки, був вірним сином українського народу, взірцем для друзів, рідних і колег, безперервно вірив у Перемогу”, — йдеться у тексті петиції.