Двоє криворіжців поїдуть у США на змагання Повітряних сил та морської піхоти
![Двоє криворіжців поїдуть у США на змагання Повітряних сил та морської піхоти Двоє криворіжців поїдуть у США на змагання Повітряних сил та морської піхоти](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/cf412436/605014_a2f5ea550415ba46c50906866fa3617af9f4d6cdb1c398f740363465442b8b211704987187.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це йдеться у Telegram-каналі Криворізької районної військової адміністрації.
Назар Лозовий, ветеран ЗСУ, та Ігор Троян, військовослужбовець ЗСУ. У відбіркових змаганнях взяли участь 168 військових та ветеранів з усіх куточків України. Відбір проходив за трьома критеріями: фізична підготовка - 50%, психологічна та соціальна складова - по 25% кожна.
Назар Лозовий - справжній незламний боєць. Отримавши важкі поранення і втративши обидві ноги, чоловік не впав духом і почав активно займатися спортом. Саме завдяки адаптивним видам спорту і спілкуванню з однодумцями ветеран продовжує вести активне соціальне життя та підтримує інших військових, які переживають складні періоди в житті.
![Назар Лозовий ветеран Назар Лозовий Кривий Ріг](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/cf412436/605012_a2f5ea550415ba46c50906866fa3617a587339_33260977da5b72782c2410ca5a96af111704987129.jpg)
Ігор Троян отримав проникаюче вогнепальне поранення, коли потрапив під артилерійський обстріл на Херсонщині. Менше з тим, чоловік вирішив зробити все можливе, щоб на власному прикладі показати своїм побратимам і всім українцям, що сила духу наших захисників і захисниць непереборна.
![Ігор Троян Ігор Троян Кривий Ріг](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/cf412436/605013_a2f5ea550415ba46c50906866fa3617a587340_33260977da5b72782c2410ca5a96af111704987129.jpg)