Цьогоріч на Дніпропетровщині створили перші дитячі будинки сімейного типу

Цьогоріч на Дніпропетровщині створили перші дитячі будинки сімейного типу

Фото: ДніпроОДА

Цього року на Дніпропетровщині вже створили перші дитячі будинки сімейного типу. Область отримала кошти на виплату держдопомог. Виділили фінансування й на підтримку малих групових будинків.

Про це під час брифінгу розповіла заступник начальника ОВА Надія Задорожна.

«У цьому році на Дніпропетровщині вже всиновили перших двох дітей. Ще п’ятеро – на черзі, – розповіла Надія Задорожна. – Створили й два будинки сімейного типу і 9 прийомних родин».

Область отримала гуманітарну допомогу від Фундації Олени Зеленської. Її передали 27 будинкам сімейного типу у Дніпровському та Новомосковському районах.

«На 2024-й виділили понад 10,2 млн грн на підтримку дітей, які проживають у малих групових будинках. Це кошти субвенції з держбюджету. У нашому регіоні таких закладів 6», – зазначили заступник очільника області.

Дніпропетровщина отримала кошти на держвиплати – 366,6 мільйона гривень. Вони – для майже 150 тис. людей. Це сто відсотків від потреби, додала Надія Задорожна.

«Будемо виплачувати допомогу, зокрема, при народженні дитини, людям з інвалідністю, багатодітним та малозабезпеченим сім'ям», – наголосила вона.

Посилання скопійовано в буфер обміну