Криворіжців просять самостійно прибирати гілки у дворах
![Криворіжців просять самостійно прибирати гілки у дворах Криворіжців просять самостійно прибирати гілки у дворах](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/cf412436/604835_652d494b3ab59e49d2e9b6cf602fc4071514a78044e28baa6424a31f5eef1e191704821951.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це йдеться в Telegram-каналі Криворізької районної військової адміністрації.
“Роботи з прибирання гілок та повалених дерев справді багато, так само як і робіт з посипання доріг. Звертаюся до кожного і кожної: якщо ви маєте можливість прибрати гілки у своїх дворах, прибудинкових територіях, будь ласка, зробіть це. Давайте спільно долати наслідки негоди”, — закликав містян начальник РВА Євген Ситниченко.
На вулиці міста сьогодні виїхали 46 одиниць спецтехніки, комунальної та залученої, та вийшли 92 працівники комунальних служб.