Негода на Дніпропетровщині: енергетики повернули світло майже 24 тисячам родин
![Негода на Дніпропетровщині: енергетики повернули світло майже 24 тисячам родин Негода на Дніпропетровщині: енергетики повернули світло майже 24 тисячам родин](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/cf412436/604798_71a6bde7d25c36795ca4176b944451840b6a79ce7586d3dbd413714544cdcdda1704806111.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це повідомляє пресова служба ДТЕК Дніпровські електромережі.
Сніжний буревій, що розпочався у ніч на 8 січня, став причиною обледеніння проводів, падіння дерев та поривів електроліній в регіоні.
За добу з початку ліквідації негоди енергетикам вдалось відновити роботу найбільш складних ділянок пошкоджених ліній та повернути електропостачання у 23,8 тисячі родин.
Відновили роботу 77 ліній електропередач та близько 800 трансформаторних підстанцій. Світло повернули у 107 населених пунктів, що були знеструмлені повністю або частково.
Відновлювальні роботи ускладнює сильний вітер, а також щільний шар льоду на проводах, ізоляторах та деревах, що створюють додаткове навантаження на ЛЕП.
Ліквідаційні роботи наразі продовжуються. Станом на ранок 9 січня без електрики залишається ще близько 35 тисяч осель у 312 населених пунктах.