Криворізькі пластуни передали Вифлеємський вогонь містянам
![Криворізькі пластуни передали Вифлеємський вогонь містянам Криворізькі пластуни передали Вифлеємський вогонь містянам](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/cf412436/604488_7df45f1b1cba163868afcaf449d2d2084872ca25a5bec4c7f25bbe0d064d52601704464496.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це повідомляє журналіст “Першого Криворізького”.
“Я відвідую ці заходи і дуже надихаюсь пластунами. Передача вогню — це такий символ єдності, символ добра та любові”, — прокоментувала містянка Анна Поддуєва.
![пласт Пласт вогонь миру](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/cf412436/604492_02b5786b57d29dcd881cc52e1931320e8db92e1043fb6c374dd134018f9e40371704465388.jpg)
Пластуни і пластунки виконали пісню «Вогонь Любові — вогонь добра» і кілька колядок.
Раніше пластуни передали Вогонь Миру правоохоронцям, військовим, кільком парафіям, волонтерам та держустановам.
“Цей вогонь означає для мене Надію. А також він про маленьке світло посеред темряви і невизначеності, яку ми відчуваємо зараз. Ця традиція дуже потрібна, а особливо зараз”, — сказала криворожанка Любов Заріцька.
![пласт Пласт вогонь миру](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/cf412436/604491_02b5786b57d29dcd881cc52e1931320e8db92e1043fb6c374dd134018f9e40371704465388.jpg)
“Для мене Вифлеємський вогонь означає різдвяну атмосферу. Це дуже символічно, що скаути передають тепло та добро всім людям на землі”, — сказав 12-річний пластун Мартін Недельченко.
![пласт Пласт вогонь миру](https://img.1kr.ua/news_files/news/8d1db23b/cf412436/604490_02b5786b57d29dcd881cc52e1931320e8db92e1043fb6c374dd134018f9e40371704465388.jpg)
Фото: Тадеуш Бабеуш