«Українські вечорниці»: у Кривому Розі відбулося свято спортивної акробатики
![«Українські вечорниці»: у Кривому Розі відбулося свято спортивної акробатики «Українські вечорниці»: у Кривому Розі відбулося свято спортивної акробатики](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/4f5344cd/604060_329e5e5e4d23a2d7fb7a33c6593f5c7bcfa75920bd4717a07164f2d8e36fef901703874416.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це повідомляє журналіст «Першого Криворізького» з місця події.
«Діти розуміють що таке війна, що таке Україна. Майже всі вони перейшли на українську мову. Такий їх поклик є важливим показником для нас», - поділилася голова батьківського комітету Анжеліка Пономарьова.
За її словами, новорічні свята у школі проводять кожен рік. В 2023 році вирішили, що це будуть Вечорниці.
«Таку тему батькам та тренерам запропонували діти. Своїм покликом вони показали, що підтримують Україну не тільки на спортивному килимі та на п'єдесталах», - додала вона.