У Криворізькому районі ще одну громаду забезпечать водою
![У Криворізькому районі ще одну громаду забезпечать водою У Криворізькому районі ще одну громаду забезпечать водою](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/4f5344cd/603303_cdcceb6e63d2048438ef58fc5ce486581748253e1d966452f38b8e5caff9b1251703141524.jpg)
Фото: Зеленодольська міська тергромада
Про це йдеться на сторінці Зеленодольської міської територіальної громади.
Зазначається, що у грудні 2023 року був підписаний тристоронній договір на виконання робіт з відновлення пошкодженої конструкції водонапірної башти Рожновського в селі Велика Костромка з ТОВ «Спеціалізована компанія «ТЕХЕКСПЕРТ-НАЛАГОДЖЕННЯ» та БО «Благодійний парафіяльний фонд Карітас Кривий Ріг».
Підрядна організація виконає геологічне дослідження ґрунту, проведе технічне обстеження об'єкту, розробить проєктно-кошторисну документацію та виконають необхідні роботи задля забезпечення питною водою жителів села Велика Костромка.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/4f5344cd/603300_19052a3e698dc3eb813d8c75282fa50b585629_dae708c5f618082dc66eec26f535c5b91703141536.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/4f5344cd/603301_cdcceb6e63d2048438ef58fc5ce48658585631_d1fca8d287cdce7a0b39e1c5abcc995e1703141537.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/4f5344cd/603302_cdcceb6e63d2048438ef58fc5ce48658585630_d1fca8d287cdce7a0b39e1c5abcc995e1703141537.jpg)
Нагадаємо, також продовжується будівництво водогону «Карачунівське водосховище – Кривий Ріг – Південне водосховище, Марганець – Нікополь, Хортиця (ДВС2) – Томаківка».
Прокладання трубопроводу завершено на 87%.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"