У Кривому Розі ветерани зможуть здобути професію в IT-індустрії
![У Кривому Розі ветерани зможуть здобути професію в IT-індустрії У Кривому Розі ветерани зможуть здобути професію в IT-індустрії](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/4f5344cd/603262_3039ec1803a09a123830fea3453e00fd658d674a70926d3493674faf5a7bfb6c1703096537.jpg)
Фото: управління преси та інформації
Про це йдеться на сайті Криворізької міськради.
Навчання для ветеранів російсько-української війни – безкоштовне. Нові професії дозволять їм виконувати роботу для українського бізнесу та міжнародних корпорацій та продовжувати жити в Кривому Розі, оформивши ФОП, для отримання оплати від замовників.
У Кривому Розі у рамках проєкту «Я-Ветеран» вже надається понад 560 послуг - від надання соціальної допомоги, юридичних консультацій, розвитку бізнесу, також впроваджується інститут помічників ветеранів, надаються безкоштовні юридичні послуги, у багатьох об'єктах бізнесу міста за карткою "Я-Ветеран" надаються знижки.
Заявку на навчання та резюме ветерани можуть надіслати на адресу [email protected] до 14 січня 2024 року. Консультації можна отримати за номером: +38(093) 589-45-94 по буднях з 9:00 до 16:00.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/4f5344cd/603261_3039ec1803a09a123830fea3453e00fd585591_c14a01751ad1fb5ba2083a9f9fd94ec91703096549.jpg)
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"