«Укрзалізниця» запускає новий сервіс для клієнтів з вантажних перевезень

«Укрзалізниця» запускає новий сервіс для клієнтів з вантажних перевезень

Фото: Перший Криворізький

«Укрзалізниця» впроваджує єдине цифрове вікно для роботи клієнтів з вантажних перевезень — «е.Портал УЗ-Карго».

Про це повідомляє пресова служба Укрзалізниці.

«Запроваджуємо новий сервіс для вантажовласників, який значно спростить оперативну роботу та пришвидшить вирішення низки питань. «е.Портал УЗ-Карго» має широкий діапазон можливостей, від проведення спрощеної процедури укладання різних типів договорів, надання планів та замовлень на перевезення до обміну електронними документами та даними щодо послуг з організації перевезень, зокрема при вирішенні спірних питань», — розповів член правління АТ «Укрзалізниця» Вячеслав Єрьомін.

Зазначається, що «е.Портал УЗ-Карго» є більш сучасною та зручною альтернативою використання програмних продуктів «АС Клієнт-УЗ» та «МЕСПЛАН», робота яких буде припинена.

Система «е.Портал УЗ-Карго» дозволяє вирішити такі задачі:

  • забезпечення обміну електронними документами та даними з клієнтами у сфері надання послуг з вантажних перевезень та пов’язаними з ними;
  • забезпечення єдиного середовища опрацювання та оперативного зберігання електронних документів та даних клієнтів; відстеження статусу виконання перевезення.
Також вона дозволить провести оптимізацію людських та зменшення витратних ресурсів.

Крім цього, мінімізує час на пошук документів та їх проходження між перевізником та клієнтом, а також виведе на якісно новий рівень відносини між перевізником та клієнтом.

Читайте також: Укрзалізниця на новорічні свята додасть вагонів до поїзду Кривий Ріг - Ясіня

Посилання скопійовано в буфер обміну