«Криворіжтепломережа» хоче підняти тарифи на постачання теплової енергії

«Криворіжтепломережа» хоче підняти тарифи на постачання теплової енергії

Фото: Перший Криворізький (ілюстрація)

«Криворіжтепломережа» планує змінити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії. Зміни можуть запровадити вже з 1 січня 2024 року.

Про це йдеться на сайті Криворізької міської ради.

Комунальне підприємство теплових мереж «Криворіжтепломережа» виконало розрахунок і подало заяви до виконкому Криворізької міської ради та Новопільської сільської ради з розрахунковими матеріалами для зміни тарифів на тепло за кожним видом ліцензованої діяльності у межах відповідної територіальної громади.

Зазначається, зауваження і пропозиції до оприлюднених матеріалів приймаються з 13 грудня по 24 грудня 2023 та надсилаються електронною поштою на адресу КПТМ "Криворіжтепломережа"; [email protected], або засобами поштового зв'язку на адресу: пров. Дежньова, 9, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., Україна, 50000.

Для реєстрації зауважень та пропозицій треба вказати прізвище, ім'я та по батькові людини (для юридичних осіб повне найменування), що їх подала, та контактні дані для здійснення зворотнього зв'язку.

Крім цього, тарифи на тепло розраховані відповідно до Порядку 869 окремо для кожного виду діяльності з урахуванням наступних категорій споживачів: населення, бюджетні установи, інші споживачі, релігійні організації.

Тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії за категоріями споживачів затверджені Рішенням Виконавчого комітету Криворізької міської ради від 18.10.2023 №1272 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії Комунальному підприємству теплових мереж «Криворіжтепломережа» з урахуванням статті 1 Закону України від 29.07.2022 року № 2479-ІХ «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування» установлені для потреб населення, передбачені пунктом 1, застосовуються після завершення воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано.
«Криворіжтепломережа» звернулась до виконавчого комітету Криворізької міської ради та Новопільської сільської ради із заявами з відповідними комплектами документів щодо зміни тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії для категорій споживачів.

Зазначається, розрахований тариф на теплову енергію є економічно обґрунтованим та дозволить підприємству своєчасно розраховуватись за спожиті енергоносії, виконувати ремонтні роботи, реконструкції, модернізації, які направлені на зниження обсягів споживання природного газу, електроенергії, води та зниження втрат теплової енергії, тощо.

Проєкт тарифів за категоріями споживачів:


Таким чином зростання тарифів для потреб населення становить 2,22% з Центрального теплового пункту (далі ЦТП) та 2,10% без ЦТП, для бюджетних установ 1,64% з ЦТП та 1,53% без ЦТП, для релігійних організацій 1,50% без ЦТП, для потреб інших споживачів 1,82% з ЦТП 1,70% без ЦТП.

На необхідність зміни тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії за категоріями споживачів вплинула зміна прожиткового мінімуму для працездатних осіб відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» з 1 січня 2024 року.
З даним питанням "Криворіжтепломережа" звернулась до виконкому Криворізької міської ради і до Новопільської сільської ради. Наразі відповіді немає.

Як з'явиться нова інформація редакція "Першого Криворізького" повідомить окремо.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну