Полон вбиває: криворіжці вийшли на мирну акцію
![Полон вбиває: криворіжці вийшли на мирну акцію Полон вбиває: криворіжці вийшли на мирну акцію](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/4f5344cd/602790_fa1c04fccf4be3e217ea24f9baae98f80399ff0badc519510181d14b74d82f601702911373.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це повідомила журналістка “Першого Криворізького”.
“Цього разу зібралося багато людей. Мета акції — нагадати суспільству, що не лише рідні повинні боротися за своїх полонених Героїв, а вся країна. У Маріуполі військові боролися і стали щитом для нас, тепер ми повинні за них боротися. Якщо нас буде сотні тисяч, нас почує світ, можливо, якимось дивом, але це допоможе нам врятувати наших хлопців”, — сказала організаторка акції Олександра.
Попереднє зібрання відбулось 10 грудня. За словами Олександри, подібні акції проходитимуть щонеділі о 12:00.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/4f5344cd/602789_fa1c04fccf4be3e217ea24f9baae98f8585106_3ef35fc67f5eaaa38e87fe9ffb261fe71702911405.jpg)
Син Володимира Дмитро з перших днів захищав Маріуполь, разом з побратимами тримав оборону, а у травні 2022 року отримав приказ здатись у полон. Рідні знають, що виходив у полон, але більше ніякої інформації немає.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/4f5344cd/602788_fa1c04fccf4be3e217ea24f9baae98f8585107_3ef35fc67f5eaaa38e87fe9ffb261fe71702911405.jpg)
Вікторія чекає з полону брата. Зв’язку з братом немає з 17 травня. Саме тоді він вийшов у полон разом з іншими захисниками Азовсталі.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/4f5344cd/602787_fa1c04fccf4be3e217ea24f9baae98f8585105_3ef35fc67f5eaaa38e87fe9ffb261fe71702911405.jpg)
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"