Криворіжцю Денису Мудрику просять присвоїти звання Героя України посмертно
![Криворіжцю Денису Мудрику просять присвоїти звання Героя України посмертно Криворіжцю Денису Мудрику просять присвоїти звання Героя України посмертно](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/4f5344cd/601897_fc96da651f3619adabf82aca2539ed956d5639603aebab8d48d7445047d4a8991701886916.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Відповідну петицію зареєструвала на сайті Президента дружина військового Анна Мудрик.
«Денис добровільно, з самого початку повномасштабного вторгнення, пішов у лави 129 Криворізької бригади територіальної оборони. Із честю та гідністю він разом із побратимами боронив цілісність нашої держави на Криворізькому, Херсонському, Запорізькому, Донецькому та Сумському напрямках», - йдеться у повідомленні.
За півтора року служби дослужився від солдата до головного сержанта роти. Отримав шість нагород та багато грамот, одна з яких це відзнака від Президента України за оборону.
Денис врятував не одне життя, витягаючи побратимів з нульових позицій. Тому був представлений на нагороду за мужність 3 ступеню, яку не встиг отримати.
Герой загинув 30 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу кордону з РФ, біля населеного пункту Могриця в Сумській області. Від отриманих поранень, несумісних з життям, героїчно загинув.
Денис відважно виконав свій обов’язок громадянина України. До останнього подиху був вірним своїм побратимам та державі.
Петицію зареєстрували сьогодні, 6 грудня. Її підписали вже 729 людей.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/4f5344cd/601898_5a66b2e10bb3b8cbd246f8a3199b3a0e34fdb9d2809d07073ca6f35db7dd59941701887269.jpg)
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"