Помирали зачиненими у клітках: у Кривому Розі жінка заморила голодом тварин, яких взяла на перетримку

Помирали зачиненими у клітках: у Кривому Розі жінка заморила голодом тварин, яких взяла на перетримку

Фото: Ілюстрація Перший Криворізький

В одній з квартир гуртожитку у Довгинцівському районі Кривого Рогу знайшли мертвих котів та виснажених собак, які були закриті у клітках та переносках.

Про це редакції «Першого Криворізького» повідомили волонтери притулку «Рукавичка», до яких звернулися за допомогою місцеві мешканці.

За словами мешканців гуртожитку на вулиці Домнобудівельників, жінка, у квартирі якої знайшли мертвих тварин, брала кошти з господарів за перетримку та звітувала, що годує та піклується про котів та собак. Але більшість тварин померли від голоду, тіла деяких тварин жінка змивала в унітаз, від чого сусіди й почули трупний сморід.

Нагадаємо, що Криворізьке районне управління поліції вже відкрило кримінальну справу за статтею 299 Кримінального кодексу України (жорстоке поводження з тваринами).

Також відомо, що правоохоронці встановили, що 24-річна жінка за грошову винагороду брала у волонтерів на «перетримку» тварин та обіцяла доглядати за ними. В результаті недбалого поводження 8 кошенят загинули.За словами волонтерів «Рукавичка», врятованих тварин забрали небайдужі люди, які викупали та нагодували тварин.

Редакція «Першого Криворізького» продовжує слідкувати за розвитком справи, тому більше читайте у наступних матеріалах.
Посилання скопійовано в буфер обміну