Стрільці з Кривого Рогу вибороли медалі на міжнародному змаганні
![Стрільці з Кривого Рогу вибороли медалі на міжнародному змаганні Стрільці з Кривого Рогу вибороли медалі на міжнародному змаганні](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/4f5344cd/601551_eed27c1250ed2a1ab598c577c3ab8ed7d95dfcd119b7d5b9565ef359c6ae183b1701604492.jpg)
Фото: Дніпропетровська ОШВСМ
Про це йдеться на Facebook-сторінці обласної школи вищої спортивної майстерності.
Так, спортсмен змінного складу школи Іван Мартинов у вправі з пневматичного пістолета на 60 пострілів по мішені з чорним кругом з відстані 10 м (ПП-3) виборов срібну нагороду. Вихованець Криворізької школи стрільби Максим Гімон у цій вправі став бронзовим призером.