Євросоюз передав Україні міннорозшукових собак
![Євросоюз передав Україні міннорозшукових собак Євросоюз передав Україні міннорозшукових собак](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/d65a1577/601435_24c7d5fa748e7d9c1b5f683628afe5650cd2af46a68b70b7d50111bb8f10a7221701368235.jpg)
Фото: Центр "Поділля"
Про це повідомляє 143 об'єднаний навчально-тренувальний центр "Поділля".
Передача кінологам ЗСУ чотирилапих помічників після двотижневого адаптаційного курсу відбулася в Карпатському відділі Прикордонної служби РП в місті Нови Сонч.
Наразі собаки завершують проходження сертифікації у Центрі і найближчим часом разом зі своїми новими наставниками роз’їдуться по різним військовим частинам й виконуватимуть завдання за призначенням.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"