Все робимо за власні кошти: криворіжці скаржаться на проблему з покрівлею

Все робимо за власні кошти: криворіжці скаржаться на проблему з покрівлею

Фото: Перший Криворізький

У Довгинцівському районі Кривого Рогу мешканці одного з будинків скаржаться на проблему з покрівлею. На 5-му поверсі у людей в коридорі стоїть вода, вже дістає до 4-го поверху та до електричного лічильника.

Про це редакції "Першого Криворізького" повідомила криворожанка Юлія.

За її словами, у 5-ти поверховому будинку, за адресою Ярослава Мудрого, 78 доводиться все робити власноруч. Адже керуюча компанія, яка обслуговує цей район на скарги не реагує.

Мешканці цього будинку другий рік поспіль звертаються до керуючої компанії "Комбінат Благоустрою" з такими проблемами, як протікання даху та необрізані гілки дерев, які вже лежать на даху та можуть впасти.

Власниця квартири, яка придбала її в цьому будинку говорить: «Рік, як я придбала квартиру в цьому будинку, то за цей час це єдина організація яка зовсім не реагує ні на що. В них одна відповідь: "Що ви хочете за 212 гривень?" Все, що в будинку робиться, це все за власні кошти та власними силами».Жителі за власні кошти поміняли двері в під’їзд та у підвал, лагодили кришу, підрізали дерева, які лежали на даху.

За словами читачки, змінили всім під'їздом труби на опалення за власні кошти.

Крім цього, у під'їзді доволі часто немає світла, тому що там стара проводка. Від керуючої компанії лагодити приходили лише раз, тому людям довелося знайти людину, яка усунула цю проблему.

Для того, щоб у дворі видалили аварійне дерево або усунули інші проблеми, криворіжцям необхідно звернутись до контакт-центру за номером 15-20 (тільки "Київстар") або (056) 499-15-20 (усі оператори, у тому числі. стаціонарного зв'язку) або подати заявку через сайт Спілкуйся-КР.

Також якщо у вас є схожі історії звертайтесь до редакції "Першого Криворізького" та надсилайте інформацію та фото у чат-бот.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну