Громада Криворіжжя отримала два автомобілі Mercedes Sprinter
![Громада Криворіжжя отримала два автомобілі Mercedes Sprinter Громада Криворіжжя отримала два автомобілі Mercedes Sprinter](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/d65a1577/600920_00398a1936aeaf8f03dac8ca335ec2177d0f8a627e1d7da351734a7bf1a120a21700828532.jpg)
Фото: Криворізька РДА
Про це йдеться у Telegram-каналі Криворізької державної районної адміністрації.
Транспортні засоби були передані польським Фондом в рамках кампанії солідарності «Шкільні автобуси для України».
У межах цієї кампанії Європейська Комісія закупила 100 автобусів загальною вартістю приблизно 14 мільйонів євро. Державні та приватні організації в країнах-членах ЄС надали ще 271 автобус через Механізм цивільного захисту ЄС, яким керує Європейська Комісія.
“Ці автомобілі - вагомий внесок у підтримку громади. Маленькі мешканці Широківщини зможуть подорожувати Україною навіть за умов воєнного часу”, — йдеться у повідомленні.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/d65a1577/600919_00398a1936aeaf8f03dac8ca335ec217583271_8688cf82e7ffaac4f231c12888d5616b1700828550.jpg)
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"