У Кривому Розі в батьків, чий син загинув у кар’єрі, відібрали ще двох дітей: подробиці

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
У батьків з Кривого Рогу один неповнолітній син загинув у кар’єрі, інших двох – відібрали через суд.

Про це йдеться у рішенні Інгулецького суду Кривого Рогу.

У жінки та чоловіка було троє малолітніх дітей: 2011, 2016 та 2018 років народження.

Щодо загибелі середньої за віком дитини стало відомо наступне.

19 листопада 2022 року до поліції надійшло повідомлення від іншої криворожанки про зникнення її малолітнього сина, 2014 року народження, який 18 листопада 2022 року пішов гуляти з сином відповідачки, 2016 року народження. Діти додому не повернулися.

Мати, батьківські права якої розглядав суд, щодо зникнення сина до поліції не зверталась. З її слів, син і раніше залишав місце проживання та неодноразово не ночував вдома.

Згідно з лікарським свідоцтвом про смерть від 9 грудня 2022 року, хлопчик помер у віці 6 років в результаті нещасного випадку, пов`язаного переохолодженням. Смерть настала в кар`єрі компанії «ІнГЗК».

Також суду стало відомо, що у 2018 році молодший син обпікся окропом, а мати відмовлялася від його госпіталізації. Потім дитину все-таки доставили до лікарні. Також у 2020 році, дитину доставили до медзакладу як покинуту, бо мати була в дуже сильному алкогольному сп`янінні. У лікарні хлопчик перебував 10 днів.

Загалом, двоє інших дітей проживають у їх бабусь, які цікавляться їх розвитком та навчанням, забезпечують їх необхідним.

Мати не проявляє інтересу до долі дітей, навідує їх періодично. Жінка не працює, зловживає алкогольними напоями, тому ці діти взяті на облік як ті, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Жінка з позовом не погодилася, заперечувала, що молодша дитина проживає не з нею. Стверджувала, що дітей вона любить. Батько на цей час відбуває покарання, діти знаходяться на її утриманні, тому вимога про стягнення аліментів їй не зрозуміла. Пояснила, що проживає з матір`ю за її рахунок, сама не працює, займається городом.

Таким чином, суд встановив, що жінка та чоловік ухиляються від виконання своїх батьківських обов`язків:

  • батько з сім`єю не проживає, від виконання обов`язків по вихованню та утриманню дітей самоусунувся;
  • обидва відповідача не піклуються про фізичний та духовний розвиток дітей, не цікавляться їх життям та здоров`ям, матеріально не утримують;
  • 6-річний син загинув через невиконання батьками їх обов`язків.

Суд постановив відібрати у батька та матері двох дітей, але без позбавлення батьківських прав.

Також зобов’язав їх платити аліменти на кожну дитину у розмірі 1/3 частини з усіх видів їх заробітку, але не менше 50% прожиткового мінімуму на користь опікуна. Ще вони сплатять 2 147,20 гривень судового збору кожен.

Дітей передали органу опіки та піклування виконкому Інгулецької райради для влаштування до опікуна або дитячого навчально-виховного закладу.

Читайте також: Жінка покинула новонароджену дочку: що вирішив суд Кривого Рогу з приводу батьківських прав

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
1 год 9 хв

Все гаразд

51 : 39

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Надзвичайні події

Booking.com