На Дніпропетровщині жінка поширювала інтернет-фейки про ЗСУ
![На Дніпропетровщині жінка поширювала інтернет-фейки про ЗСУ На Дніпропетровщині жінка поширювала інтернет-фейки про ЗСУ](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/a15d25e1/598524_57c2a08f4b433ebb7efa5952086c3fe146872a1ed273cf7f2aeb64c6c58f12ca1698330303.jpg)
Фото: СБУ
Про це повідомляє Управління СБ у Дніпропетровській області в соцмережі.
СБУ зібрала доказову базу на ще одну прихильницю Кремля, яка займалась дискредитацією Сил оборони та розпалюванням міжнаціональної ворожнечі на Дніпропетровщині.
Фігурантка — мешканка Новомосковського району. Встановили, що крім ведення бізнесу вона публічно поширювала дезінформацію про діяльність підрозділів ЗСУ на території регіону.
Деструктивний контент у вигляді фейкових повідомлень та коментарів «блогерка» публікувала у різних соцмережах.
Крім того, встановили, що фігурантка у своїх розмовах з оточуючими називала «російськими» декілька мегаполісів на півдні та сході України, і ображала національну гідність мешканців різних регіонів нашої держави.
Лінгвістична експертиза підтвердила факти незаконної діяльності.
Під час обшуків за місцем її проживання виявили комп’ютерну техніку та мобільний телефон із доказами.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/a15d25e1/598523_57c2a08f4b433ebb7efa5952086c3fe1580814_78a6b07abef64eb52ca6cf2eb47084ff1698330543.jpg)
Наразі, фігурантці повідомили про підозру за порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками.
Матеріали провадження скеровані до суду. Жінці загрожує до 5 років тюрми.
Як ми писали раніше, для запобігання поширенню фейкових новин в соцмережах рекомендують дотримуватись певних правил.
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"