На Дніпропетровщині готово 69% трубопроводу магістрального водогону
![На Дніпропетровщині готово 69% трубопроводу магістрального водогону На Дніпропетровщині готово 69% трубопроводу магістрального водогону](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/a15d25e1/598140_53c4745612bd35043274a9c70d0023fe7720c862cf5bf1c65b21877f77f9acf21697893256.jpg)
Фото: Телеграм Миколи Лукашука
Про це повідомляє очільник Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
За його словами, це складає 69% всього трубопроводу "Карачунівське водосховище - Кривий Ріг - Південне водосховище, Марганець - Нікополь, Хортиця (ДВС2) - Томаківка".
"За інформацією від Агентства відновлення, зараз будуються одночасно дві насосні станції на першій ділянці магістрального водогону "Інгулець – Південне водосховище", — зазначив Лукашук.
Цей водогін дозволить вирішити питання забезпечення водою мешканців Криворізького та Нікопольського районів, які постраждали від російського теракту на Каховській ГЕС.
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/a15d25e1/598138_53c4745612bd35043274a9c70d0023fe580387_46d99375068bf724433192c914e06e7f1697893227.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/13792798/a15d25e1/598139_53c4745612bd35043274a9c70d0023fe580388_46d99375068bf724433192c914e06e7f1697893227.jpg)
Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"