Скільки дітей відвідують криворізькі ДЮСШ

Головне фото новини
Фото: kr.gov.ua
1kr.ua
У Кривому Розі 10 комунальних ДЮСШ та спортивна школа ФК «Кривбас», які відвідують близько 5 тисяч дітей. Юні спортсмени займаються 30 видами спорту, з яких 20 є олімпійськими, а 8 — неолімпійськими видами спорту.
Тренувальний процес проходить з суворим дотриманням правил безпеки

Про це йдеться на сайті Криворізької міськради.

З початку 2023 року у місті пройшло 167 змагань різного рівня. Крім того, зараз на базі спортивних закладів тренуються й змагаються ветерани війни та учасники бойових дій й членів їхніх родин, які беруть участь у міських спортивних іграх «Veterans family games Кривий Ріг-2023». Також, навесні у місті реалізований проєкт «Активні парки – локації здорової України». Для криворіжців облаштували 9 майданчиків для спортивного відпочинку.

За підсумками виступів на міжнародних і всеукраїнських змаганнях, починаючи з 2017 року вже понад 537 криворіжців (314 спортсменів та 223 тренери) отримали стипендії на суму понад 5,6 мільйона гривень.

У 2023 році також розпочалась виплата стипендій. Вже 23 спортсмени та 6 тренерів відзначені муніципальними стипендіями. Розмір стипендії від 6 до 100 тисяч гривень.

З початку 2023 року дитячо-юнацькими спортивними школами, спортивними клубами та міськими федераціями за видами спорту підготовлено 4 майстри спорту України міжнародного класу, 15 майстрів спорту України, 143 кандидати уУкраїни, 119 спортсменів І-го розряду, понад 400 спортсменів масових розрядів.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до viber-каналу "Першого Криворізького"

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
26 хв

Все гаразд

02 : 47

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Спорт

Booking.com