Змінив замки та не давав дружині з сином жити у спільній квартирі: що вирішив суд Кривого Рогу

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький (ілюстрація)
1kr.ua
Криворожанка звернулася до суду, тому що чоловік перешкоджав їй та їх малолітньому сину жити в спільній квартирі, а також змінив замки.

Про це йдеться у рішенні Саксаганського суду Кривого Рогу.

У 2005 році подружжя уклало шлюб, від якого вони мають спільного сина. Сімейні стосунки не склались і фактично наразі припинилися. Триває судовий процес про розірвання шлюбу.

За час шлюбного життя подружжя купило двокімнатну квартиру по 1/2 частці кожен за спільно нажиті кошти.

З моменту як жінка повідомила про бажання розірвати шлюб, чоловік почав перешкоджати користуватися спільною квартирою:

  • змінив замки на вхідних дверях до квартири;
  • не впускає до приміщення, залишивши її з сином без житла;
  • не надає доступу до її особистих речей.

Жінка неодноразово зверталася до поліції з цього приводу, але перешкоди в доступі до житла не припинялися. Хоча вона законна співвласниця частини квартири та має право проживати в ній.

Наразі вона з сином вимушені тимчасово жити в іншій квартирі, яка не достатньо для цього обладнана.

Перший свідок суду пояснила, що вона проживає в цьому будинку близько 40 років. Подружжя проживає з нею по сусідству поверхом нижче близько 15-16 років. Стосунки між ними як з сусідами були завжди нормальні. Коли позивачка була вагітною, чоловік її дуже ображав, їх сварки вони постійно чули через стіни. Неодноразово вона чула, як відповідач бив дружину.

У 2022 році сусід вигнав свою дружину разом з їх дитиною з квартири, змінивши замки на вхідних дверях. Наразі він у квартирі проживає сам, не завжди ночує вдома.

Інший свідок у суді пояснив, що теж є сусідом подружжя, проживає поверхом вище. Він неодноразово чув, як чоловік ображав дружину, бив її у присутності дитини, яка в той момент сильно плакала.

На суд відповідач не з’явився. Раніше, відповідаючи на звернення жінки до поліції, чоловік пояснював, що вона приходила до квартири, коли він не знав, бо в той момент знаходився на роботі.

Визнав, що він змінив замки на вхідних дверях до квартири, оскільки коли жінка мала доступ до приміщення, у нього пропали цінні речі. Її власних речей у квартирі не має, вона їх вивезла заздалегідь. У наданні їй доступу до квартири він не відмовляє, однак виключно в його присутності.

Саксаганський суд постановив усунути для жінки всі перешкоди в користуванні квартирою. Зобов’язав чоловіка зробити для неї дублікат ключів від всіх вхідних дверей до квартири.

Криворіжець також сплатить судовий збір 1073,6 гривень.

Читайте також: Криворожанка відключила електроенергію у магазині колишнього чоловіка: що каже суд

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
35 хв

Все гаразд

15 : 41

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Надзвичайні події

Booking.com